اسلایدر 1

لوگو

favicon

درباره ما

تماس با ما

elements_MainTheme

درج نام مخاطب در متن پیامک انبوه

چگونه فروش حرفه‌ای موفق داشته باشیم؟

درباره ما

سیستم پیامدهی نگین

تماس با ما

درباره ما

معرفی نرم افزار نگین

نگاهی به جایگاه و اهمیت شغل «کارشناس پشتیبانی نرم افزار» در سازمان

صفحه اصلی

ERP چیست؟

تماس با ما

درباره ما

معرفی نرم افزار نگین

بلاگ

ورود به سیستم پیامدهی

صفحه اصلی

اسلایدر 1

لوگو

favicon

این نرم‌افزار با بیش از 10 سال سابقه حضور در بازار و هزاران کاربر از سراسر کشور، در زمره قوی‌ترین سیستم‌های مدیریت پیام قرار دارد.نسخه ی 2019 نرم‌افزار نگین به گزارشات بسیار دقیق و متنوعی مجهز شده و از سرعت ارسال بسیار بالا سود می‌برد. این سیستم عمدتاً به منظور رفع کامل نیازهای کاربران با حجم ارسال بالا طراحی شده و بدین منظور به‌راستی بی‌نظیر و بی‌رقیب است.

elements_MainTheme

درج نام مخاطب در متن پیامک انبوه

درج نام مخاطب در متن پیام


زمانی بود که برای تبلیغات پیامکی متنی را انتخاب می کردیم و به شمار زیادی از افراد همون متن رو ارسال می کردیم، هم اکنون با توسعه و پیشرفت نرم‌افزارهای ارسال پیامک انبوه اس‌ام ‌اس امکان ارسال پیامک های شخصی سازی شده به مخاطبین به وجود آمده است به این شکل که نرم افزار به ما اجازه میده که نام مخاطب رو توی متن پیام درج کنیم.

یعنی نرم افزار از طریق بانک اطلاعات نام مخاطب رو به دست می آورد و به طور خودکار در جای مناسبی از متن پیامک نام اون شخص رو درج می کند و سپس پیام را ارسال می‌کند.

به این شکل هر کسی پیامی رو دریافت میکنه که نام خودش رو توی این پیام میبینه و خوب طبعاً تاثیر بیشتری روی توجهش به پیام دریافتی خواهد گذاشت ممکنه افراد بیشتری پیام‌ها را باز کنند ممکن است افراد بیشتری به پیام واکنش نشون بدن ممکن است شماره موبایل یا آدرس اینترنتی که داخل این پیام هست رو کلیک بکنند یا تماس بگیرند و با کارشناسان مجموعه شما در ارتباط باشند.

جزئیات ارسال پیامک رو جدی بگیریم


این روش از دقت خیلی بالایی برخوردار است یعنی اگر که شما قصد داشته باشید خودتون پیام ها رو برای هر شخصی تنظیم کنیم علاوه بر اینکه وقت بسیار زیادی را از شما میگیره به دلیل اینکه شخص داره متن رو ویرایش میکنه ممکنه که اشتباه کنه و شماره ها و متن ها با هم جور در نیان ... با هم تناقض داشته باشند و اشتباهات زیادی توی این مورد رخ خواهد داد.

مدیریت زمان با استفاده از نرم افزار درست


از طرفی سرعت انجام این کار هم بسیار بالاست. ضمن اینکه نرم افزار پیام دهی هما به امکانات بی نظیر و بانک های اطلاعات تفکیک شده مجهز است که خودش میتونه به طور اتوماتیک اسامی مخاطبین رو تشخیص بده و داخل متن پیام درج بکنه و از این طریق هزینه های شما رو برای نگهداری سیستم پیامدهی و برای ارسال پیامک پایین بیاره. صرفه‌جویی در زمان هم که قاعدتاً مهمترین پارامتر و عامل بسیار موثری در نگهداری کسب و کارهای امروزیست. و میشه گفت به نوعی از دست اندرکاران چابکتر که زمان کمتری را صرف مسائل زیرساختی می‌کنند برندگان بازار کنونی خواهد شد. اینکه از نرم افزار و زیرساخت صحیح بهره بگیریم اهمیت زیادی دارد و نرم افزار هما از جمله زیرساخت های صحیح و بهینه برای مدیریت تبلیغات اس ام اس مارکتینگ در ایران است.

چگونه فروش حرفه‌ای موفق داشته باشیم؟

اهداف بازایابی :
قبل از شروع هر کاری نیاز به داشتن هدف است بدون داشتن هدف مناسب بقیه کارها به خوبی پیش نمی روند و لنگ می مانند. اهداف مواردی هستند که ما می‌خواهیم به آن‌ها دست‌یابیم.اهداف بازاریابی باید قابل‌تعریف و قابل‌اندازه‌گیری باشند.به‌طوری‌که یک هدف دست‌یافتنی وجود داشته باشد که بتوانیم به سمت آن نشانه بگیریم. این اهداف باید طوری تعریف شوند که هرگاه برنامه بازاریابی‌تان اجرا می‌شود،بتوان عملکرد واقعی آن را باهدف مقایسه کرد.

یا به زبان دیگر بگویم هدف باید قابل انعطاف باشد هدفی که انعطاف پذیری ندارد هدف مناسبی نخواهد بود. پس بدانید وقتی شما قرار است برای یک کار زحمت بکشید سرمایه گذاری کنید و وقت تان را پای آن کار بگذارید در واقع به یک چیز خواهید رسید که آن هدف است. وقتی صحبت از فروش و بازایابی به میان می آید میتوانید اهداف مختلفی را مشخص کنید به طور مثال چند هدف برای یک فروشنده تازه کار در زیر آورده شده است:
- هدف من از بازایابی و فروش کالا تنها کسب در آمد از یک جنس است
- هدف من از بازایابی و فروش موفق کالا جذب مشتری ثابت است
- هدف من از بازایابی و فروش موفق کالا ارائه مصحولات با کیفیت و خدمت به مردم است
- هدف من از بازایابی و فروش کالا مطرح شدن جنس شرکت ام است که خریدار های بزرگ پیدا کند
- هدف من از بازایابی و فروش کالا ...

چگونه فروش حرفه‌ای موفق داشته باشیم؟
اگر می خواهید فروش حرفه ای موفق داشته باشید نگرش مثبت داشته باشید و به مشتری متعهد باشید.
برای موفقیت چشمگیر در فروش حرفه‌ای، یادگیری و توسعه عملکرد به‌طور مستمر و شناسایی و استقرار بهترین شیوه‌ها در تمامی جنبه‌های کسب‌وکار مورد نیاز است. فروشندگی نیز مانند هر حرفه‌ی دیگری نیازمند برخورداری از استعداد و توانایی‌ است و فرد باید مهارت‌ها و تکنیک‌های ضروری برای موفقیت در این حرفه را بیاموزد.
- هر مشتری به نوبه خود اهمیت دارد و اگر احساس خاص بودن به او بدهید می توانید براحتی با او کنار بیایید.
- هنگام فروش باید با مشتری ارتباط برقرار کنید.
- از تجارب قبلی فروش های موفق تان استفاده کنید.
- بهترین روابط شما با مشتریانی است که به خاطر آنها ریسک کرده اید.
- برای جلب اعتماد مشتری باید روی صداقت خود سرمایه گذاری کنید.
- ایجاد اعتماد در ارتباط با مشتری کلید موفقیت است.
- برای ایجاد اعتماد به دقت به خواسته هایش گوش کنید سپس محصول یا خدمتی که برای او مناسب تر است معرفی نمایید.
- اگر قصد موفق شدن دارید هیچگاه تسلیم نشوید.
- در زمان فروش نظر مشتری را جویا شوید.
- برای تغییر ذهنیت مشتری باید اول بدانید در ذهن او چه میگذرد پس با دقت به حرفهای او گوش کنید.
- هنگام فروش یک محصول و یا خدمت انتظار شنیدن جواب نه را داشته باشید.
- بر روی بسته بندی محصولات خود بسیار دقت کنید چون ویترین کار شما خواهد بود.
- برای مطلوب تر شدن نحوه و شکل عرضه خدمات وقت بگذارید.
- این باور را داشته باشید که بهترین محصول یا خدمت را عرضه می کنید.
- اگر پرسنل فروش دارید روزانه قبل از شروع کار چند دقیقه جهت تبادل تجارب موفق فروش آنها وقت بگذارید.

در این نوشتار به عادت‌هایی برای فروش حرفه‌ای موفق اشاره می‌شود:
1. به جای � چگونه می‌توانم بفروشم؟ � از خود بپرسید�چگونه می‌توانم کمک کنم؟�. فروشندگان فوق‌حرفه‌ای خود را از فروشندگان متوسط با نحوه دیدگاه خود نسبت به مشتری متمایز می‌کنند. معمولا فروشندگان متوسط، در طول تعامل با مشتری با خود می‌گویند: �اگر بتوانم امروز چیزی به این مشتری بفروشم، هدف فروش این ماه خود را محقق کرده ام!�، در عوض فروشندگان فوق حرفه‌ای رویکردی کمی غیرمنطقی و متفاوت دارند. آنها می‌پرسند �چگونه می‌توانم به این مشتری کمک کنم؟� و البته این دیدگاه به سرعت برای مشتری آشکار می‌شود و همین تغییر ساده می‌تواند پایه و اساس یک همکاری بلندمدت را تامین کند.

2. سعی کنید بیشتر سوال کنید و با دقت کامل به مشتری گوش دهید. یکی از اشتباهات رایج فروشندگان معمولی، آن است که گمان می‌کنند که نیازهای مشتری را می‌شناسند و برای آن محصول آماده‌ای در جیب خود دارند ! این افراد کماکان درگیر سوال�چگونه می‌توانم به مشتری بفروشم؟� هستند. این رویکرد سطحی موجب می‌شود تا مشتری وقت و پول خود را در جای دیگری خرج کند، اما فروشندگان فوق حرفه ای، همیشه مجموعه‌ای از سوالات هوشمندانه از مشتری می‌پرسند و پس از آن با دقت به پاسخ‌ها گوش داده و تجزیه وتحلیل می‌کنند. آنها به خوبی می‌دانند که چگونه می‌توانند به مشتری کمک کنند و به وی بهترین و باارزش‌ترین راه‌حل ممکن را ارائه دهند.

3. انعطاف پذیر و خلاق باشید. گفته می‌شود اغلب مشتریان محصول نمی‌خرند، بلکه آنها خریدار راه‌حل هستند. این همان جایی است که فروشندگان معمولی با شکست مواجه می‌شوند، چرا که تمرکز اصلی آنها روی فروش محصول یا خدمت است. در مقابل فروشندگان فوق حرفه‌ای راه حل های خود را با نیازهای مشتری تنظیم می‌کنند. به یاد داشته باشید شما می‌توانید محصول یا خدمت خود را به عنوان بخشی از راه حل بزرگ‌تری که برای مشتری بسیار جذاب است، قرار دهید. هرگز برای کشف ایده‌های خارج از چارچوب‌های معمول برای ارائه راه‌حل به مشتریان تردید نکنید.

4. با سازمان مشتری ارتباط برقرار کنید. در فرآیند سنتی فروش، تمرکز فروشنده بر شناسایی تصمیم‌گیرندگان اصلی در سازمان مشتری و ارائه پیشنهاد به آنها است. بدیهی است فروش به یک تصمیم‌گیرنده بدون داشتن هیچ‌گونه حمایتی، کاری دشوار است. اما اگر بتوانید در درون سازمان با مشتری ارتباط مناسبی برقرار کنید، خواهید توانست با ایجاد روابط مناسب و اعتماد برای خود در نزد فرد تصمیم گیرنده مشتری، اعتبار لازم برای فروش به تصمیم گیرنده اصلی را به‌دست آورید.

5. به‌طور منظم و صادقانه، نتایج به‌دست آمده را اندازه گیری کنید. معمولا فروشندگان معمولی، تحمل حقایق را ندارند. آنها از اینکه نتایج عملکرد کاری ماه گذشته خود را مرور کنند به شدت طفره می‌روند، مگر آنکه در آن ماه عملکرد فروش خوبی داشته باشند! اما فروشندگان فوق حرفه‌ای به خوبی می‌دانند که راز موفقیت فروش در مرور اعداد –چه خوب و چه بد-است، چرا که اعداد همیشه چیزی برای یادگیری در درون خود دارند.
فروش شما صعودی است؟ این خیلی خوب است. اکنون باید کاری کنید که این عملکرد را حفظ کنید و آن را توسعه دهید. فروش شما نزولی است؟ عصبی نشوید! به دنبال دلایل و رفع آنها باشید. فروشندگان حرفه‌ای اندازه‌گیری و واکنش مناسب به نتایج آن را بسیار جدی می‌گیرند.

6. به مشتری متعهد باشید. معمولا فروشندگان سنتی وقتی حتی به انجام یک معامله فروش نزدیک می‌شوند، دچار هیجان‌زدگی (و آسودگی) می‌شوند. درحالی‌که فروشندگان فوق حرفه‌ای در چنین شرایطی با وجود احساس خوشحالی به خوبی می‌دانند که بسته شدن یک معامله فروش، اولین گام برای ورود به جاده موفقیت فروش مستمر به مشتری است.
معمولا هزینه و انرژی فروش به یک مشتری جدید 5 برابر بیشتر از یک مشتری موجود است و جالب‌تر اینکه با گذشت زمان و افزایش سطح اعتماد مشتری موجود میزان خرید او تا 80 درصد بیش از یک مشتری جدید خواهد بود. بنابراین فروشندگان فوق حرفه‌ای نحوه برخورد و اختصاص وقت برای هر دو گروه مشتری را در نظر گرفته و به خوبی مدیریت می‌کنند.

7. نگرش مثبت داشته باشید. همه به خوبی می‌دانیم که فروش کار بسیار دشواری است.مخصوصا هنگامی که اوضاع اقتصادی دچار رکود می‌شود و شرایط نیز خیلی قابل پیش‌بینی نیست، اما در همین شرایط فروشندگان فوق‌حرفه‌ای اجازه نمی‌دهند که این شرایط بر روحیه آنها تاثیرگذار باشد و سعی می‌کنند با تعامل مناسب با مشتریان از همین شرایط نیز به عنوان فرصت استفاده کنند. این افراد ترکیب منحصربه‌فردی از اعتماد به نفس، خوش‌بینی، شور و اشتیاق هستند و حتی چالش‌های کاری را فرصتی برای جست‌وجوی راه‌حل‌های جدید فروش می‌بینند.
به خاطر داشته باشیم یکی از مهم‌ترین نشانه‌های موفقیت هر کسب‌وکار، موفقیت بخش فروش آن است.

32 نکته ای که شما را به یک فروشنده حرفه ای تبدیل میکند :
– سعی کنین استارت مکالمه رو طوری شروع کنین که از مشتری بخواین در مورد شما و محصولاتتون به چه اطلاعاتی نیاز داره.
– در صورت توهین مشتری به خدمات و محصولات شما، خونسردی خودتون رو حفظ کنین. قطعا دلیلی دارین که مشتری رو قانع کنه. همچنین از مشتریتون دلیل قانع کننده بخواهید.
– با دیگر همکاران و کارمندان همیشه هماهنگ باشین. ضد و نقیض میان حرفای شما و همکاراتون پیش مشتری جلوه خوبی نداره.
– طول مکالمه با مشتری رو زیاد نکنین. مکالمه زیاد مشتری رو خسته میکنه.
– اگه احساس میکنین گوینده و سخنران خوبی نیستین، به هیج وجه به سراغ فروش و بازاریابی نرین و این کار رو به عهده بازاریاب هاتون بذارید.
– سعی کنین هنگام پرزنت، ارزش های کاری مشتریتون رو پیدا کنین تا راحتر بتونین به چیزی که میخواد برسین.
– از جملات تبلیغی اغراق آمیز مثل “ما بهترینیم” جدا اجتناب کنید.
– همه سوالات مشتری رو مستقیم و شفاف جواب بدین.
– هنگام پرزنت مشتری سعی کنین که با هیجان و با اعتماد به نفس کامل حرف بزنین.
– اگه برای سوال مشتری جوابی ندارین، لطفا جواب رو حدس نزنین.
– قبل پرزنت مشتری جدید سعی کنین اطلاعاتی در مورد اون از جاهای مختلف بدست بیارین.
– لطفا همه واقعیت ها در مورد محصول و سرویستون رو ارائه بدین. هیچ محصول و سرویسی بی عیب و نقص نیست.
– مشتری رو با پیشنهاد های گوناگون گیج نکنین. در هر پرزنتیشن سعی کنین فقط یک محصول یا خدمات رو معرفی کنین.
– بهترین بازاریاب و مارکتینگ منیجر شهر رو انتخاب کنین و با هر قیمتی اونو استخدام کنین.
– بابت سرویس و خدماتتون، قیمت های توهمی و پرت ندین. مشتری از قیمت بازار و کیفیت کار شما خبر داره.
– با همکارتون در مقابل مشتری بحث و جدال نکنید.
– هیچ وقت در مقابل مشتری سیگار نکشین. حتی با اجازه اون.
– برای تداوم فروش محصولات و خدماتتون، سیستم ارتباط با مشتری یا اختصارا CRM رو راه اندازی کنید.
– از دادن تخفیف های هنگفت به مشتری جدا خودداری کنین. با این کار باعث میشین که مشتری فکر کنه شما کلاه بردار هستین.
– اگر نقدینگی شرکت با رکود و فروش هم کم شد، سرمایه باقیمانده رو تو حساب بانکیتون حبس نکنین. ادامه حیات فروش شما به تبلیغاتتون بستگی داره
– اگر درصد فروش محصولاتتون یا سرویستون پایین اومد، دنبال عوامل حاشیه ای مثل قیمت یا رقیب نگردین. مهمترین عامل در فروش تبلیغات هستش.
– فکر نکنم از شرکت کوکاکولا یا پپسی تو جهان شناخته شده‌ تر داشته باشیم! اما هنوز هزینه های هنگفتی رو بابت تبلیغات میپردازن.
– هیچ وقت به مشتری های همیشگی و قدیمی اکتفا نکنین و دنبال مشتری جدید باشین.
– بین 80 تا 90 درصد درآمد شرکت های بلوچیپ (مثل نستله) و بزرگ (مثل مپنا) از حفظ مشتریان قبلیه.
– مهمترین قانون فروش: هرگز رقیب رو نکوبید!
– به جای تخفیف سعی کنید پوئن بدید. اگر تخفیف میدید حتمن پوئن بگیرید و اگر تخفیف میدید طوری باشه که مشتری بگه واووو تخفیف گرفتم!
– اگر مشتری میگه محصول گرونه ینی داره میگه محصول ارزش نداره. پس ارزش محصول رو بالا ببرید و قیمت رو کم نکنید.
– قراداد رو اول جلسه رو میز نگذارید. این ینی اومدم پولتو بگیرم و آدما از اینکه پولشون رو بگیرن خوششون نمیاد.
– هیچوقت قرارداد خالی دست مشتری ندید حتمن فیلد های قرارداد رو پر کنید و بهش بدید.
– حواستون باشه در حین مذاکره 40 ثانیه وجود داره که مشتری آمادس به شما بله بگه اگر میسش کنید فروش رو باختید.
– باید بایینگ سیگنال ها رو تشخیص بدید تابتونید 40 ثانیه رو تشخیص بدید و قرارداد رو ببندید.
و همیشه بیاد داشته باشید چهار عنصر که موجب میشه محصولتون برای مشتری جذاب باشه: better, cheaper, nicer, easier

مهم‌ترین توصیه‌ای که در زمان آموزش تیم‌فروش خود باید برآن تأکید کنیم چیست؟
1- از هر � نَه � مشتریان درس بگیرید
اندی کاروزا (FenSens): �تیم‌های فروش باید تمرین کنند که از هر” نه” گفتن مشتری‌ها درس بگیرند، زیرا در این صورت متوجه می‌شوند که چگونه می‌توانند آن را تبدیل به “بله” کنند. بیشتر مواقع علت نه گفتن، کالای بی‌کیفیت یا رسیدگی‌نکردن به اعتراض مشتری‌هاست. اما مواقع دیگر شما علت را می‌دانید. شما باید کالا ها را درست و به موقع به مشتری‌ها ارسال کنید.�

2- مشکلات و نیازهای مشتریان را برطرف کنید.
کیم کاپ (ZinePak) : �مهم‌ترین نکته‌ای که یک فروشنده باید بداند این است که او باید با فروش کالا نیازهای مشتریان را رفع کند، نه اینکه کالایی را به آنها تحمیل کند. کلیدجلب اعتماد مشتری‌ها و افزایش فروش این است که به آنها برای حل مشکلات‌شان کمک کنید. راهنمایی درست مشتریان همیشه نتیجه خوبی داشته است.�

3- کاری کنید که بعد از فروش هم درذهن مشتریان بمانید.
فایراس‌کیتان (Amerisleep) : �بعضی از فروشندگان مهارت زیادی در متقاعد کردن مشتری برای خرج کردن پول‌هایشان دارند. اگرچه اکثر این فروشندگان فقط به راضی‌کردن مشتری برای خرید تمایل دارند و به برقراری رابطه طولانی‌مدت و به دست آوردن مشتری‌های ثابت فکر نمی‌کنند. برای پرورش یک تیم‌فروش موفق باید به آنها آموزش دهید که چگونه مشتریان ثابت و وفادار بدست بیاورند.�

4- با مشتریان دوست باشید
تونی اسکربا (Yeti) : � در صنایع خدماتی مانند کسب‌وکار من ، همه چیز به برقراری خوب با مشتریان بستگی دارد. شما باید آنها را هیجان زده کنید و دوستشان باشید. این چیزی است که همیشه به تیمم تأکید می‌کنم.�

5- به محصولات‌تان اطمینان داشته باشید
جایناکوک (EVENTup) : � برای‌تبدیل شدن به یک فروشنده ماهر، شما باید عمیقاً باور داشته باشید که محصولات‌تان به نحوی به مشتریان کمک می‌کند. اطمینان داشتن به محصولات به فروش بهتر آنها کمک می‌کند چون زمانی‌که شما اطمینان نداشته باشید، این حس را در تماس‌های تلفنی و ایمیل‌ها به مشتریان منتقل می‌کنید. تنها راهی که مشتریان را به خرید محصول شما ترغیب می‌کند این است که باور کنند به آنها کمک می‌کنید.�

6- از نه شنیدن نهراسید!
دیوید سیکارلی (Voices.com) : � موفقیت در فروش نتیجه نترسیدن از نه شنیدن است. شما باید بدانید که ممکن است قبل از شنیدن یک بله، صد �نه� بشنوید. سعی کنید از تمام این تجربه‌ها درس بگیرید.�

7- تیم فروش باید متحد باشد
سیمون برگ (Ceros) : � خودخواهی و منزوی بودن در تیم فروش یک روش قدیمی و بی‌نتیجه است. متحدبودن تیم شما باعث به وجود آمدن محیط شادتر و نتیجه‌های بهتر می‌شود.�

8- خودتان را به جای مشتری‌ها قرار دهید
دیزی جینگ (Banish) : � همیشه تلاش کنید که نیازهای مشتریان را درک کنید. در این صورت می‌توانید کالایی را که نیاز دارند به آنها معرفی کنید. بنابراین خودتان را به جای مشتری قرار دهید و از خودتان بپرسید که دوست دارم چه بشنوم؟ دوست دارم چگونه با من برخورد کنند؟�

9- به مشتری‌ها گوش کنید
نیکلاس ندجریان (شرکت صنعتی Motor power) : � زمانی که مشتری به شما مراجعه می‌کند، اولویت اول شما قبل از فروش باید گوش‌کردن به خواسته‌هایش باشد. آنها نمی‌خواهند چیزی به زور به آنها فروخته شود بلکه تمایل دارند در موردخودشان و نیازهایشان با شما صحبت کنند. پس با آنها صحبت کنید و از طریق حرف‌هایشان مشکلات و نیازهایشان را درک کنید. در این صورت شما به جای یک کالا در واقع یک راه‌حل به آنها فروخته‌اید.�


این نرم‌افزار با بیش از 10 سال سابقه حضور در بازار و هزاران کاربر از سراسر کشور، در زمره قوی‌ترین سیستم‌های مدیریت پیام قرار دارد. نسخه 2019 نرم‌افزار نگین به گزارشات بسیار دقیق و متنوعی مجهز شده و از سرعت ارسال بسیار بالا سود می‌برد. این سیستم عمدتاً به منظور رفع کامل نیازهای کاربران با حجم ارسال بالا طراحی شده و بدین منظور به‌راستی بی‌نظیر و بی‌رقیب است. سیستم پیامدهی مشتمل بر زیر سیستم های کاربردی ذیل است:


 • سرعت ارسال پیام انبوه بسیار بالا

 • درج اتوماتیک عنوان گیرنده در متن پیامک

 • امکان تعریف بانک‌های اطلاعاتی شخصی

 • جستجوی پیشرفته در تمام بخش‌های نرم‌افزار

 • تعرفه ثابت ارسال به ازای هر اپراتور

 • امکان فعال‌سازی شماره‌های مختلف توسط خود کاربر

 • گزارشات دقیق از ارسال، دریافت، لیست سیاه و غیره

 • بانک‌های اطلاعاتی متنوع با فیلتر کدپستی، مشاغل و سایر

 • امکان ارسال هم‌زمان چندین کمپین تبلیغاتی مختلف

 • مجهز به نمودارهای مقایسه‌ای ارسال ماهانه

 • ارسال پیامک تکی به لیست سیاه

 • و ده‌ها امکان کاربردی دیگراین نرم‌افزار با بیش از 10 سال سابقه حضور در بازار و هزاران کاربر از سراسر کشور، در زمره قوی‌ترین سیستم‌های مدیریت پیام قرار دارد.نسخه ی 2019 نرم‌افزار نگین به گزارشات بسیار دقیق و متنوعی مجهز شده و از سرعت ارسال بسیار بالا سود می‌برد. این سیستم عمدتاً به منظور رفع کامل نیازهای کاربران با حجم ارسال بالا طراحی شده و بدین منظور به‌راستی بی‌نظیر و بی‌رقیب است.


نگاهی به جایگاه و اهمیت شغل «کارشناس پشتیبانی نرم افزار» در سازمان

یک کارشناس پشتیبانی به درخواست‌هایی که توسط مشتری و از ورودی‌های مختلف سازمان طرح می‌شود، پاسخ می‌دهد. همه اطلاعات مربوط به خدمات ارائه شده به مشتری را ثبت و ردیابی کرده و برای ارائه سرویس به‌ موقع و افزایش سرعت پاسخگویی خود، از امکانات و دانشی که در اختیار دارد، استفاده می‌کند. کارشناس پشتیبانی نرم افزار بر اساس تحلیل‌ مسئله مشتری و ارزیابی آن، درخواست‌ها و خطاهای سرویس را در زمان مناسب به سایر بخش‌های مرتبط ارجاع می‌دهد و تا زمان دستیابی به نتیجه یا برطرف کردن مشکل، آن را پیگیری و نتیجه نهایی را به مشتری گزارش می‌کند. کارشناس پشتیبانی نرم افزار یکی از مهم‌ترین نقاط تماسی است که مشتری در سازمان ارائه‌کننده خدمات با او ارتباط برقرارمی کند. مسئولیت‌ های مهم کارشناس پشتیبانی نرم افزار : - مسئولیت اصلی کارشناس پشتیبانی نرم‌افزار، ارائه خدمات به مشتریان و رفع مشکل آنها با توجه به شرایط توافق شده با مشتری است و بنا بر همین شرایط لازم است تا او همواره در زمان‌های لازم در دسترس باشد. - لازم است تا پاسخگوی درخواست‌های مشتریان از همه کانال‌های ورودی مانند پرتال، ایمیل و تلفن باشد. - با مدنظر قرار دادن روش‌ها و فرایندهای تعیین‌شده، کلیه اطلاعات خدمات ارائه ‌شده را در ابزارهای مربوطه ثبت کند. - اطلاعات کاملی درباره سیاست‌ها و اصول کلی واحد سازمانی مربوطه و جزئیات انواع خدمات تعریف‌شده برای ارائه به مشتری در اختیار داشته باشد. - با گروه‌ها و افراد مرتبط با ارائه خدمات به مشتریان در بخش‌های دیگر سازمان هماهنگ بوده و توانایی تعامل با آن‌ها را داشته باشد. ویژگی‌ های لازم برای شغل کارشناس پشتیبانی نرم افزار : - برخوردار بودن از روحیه کارگروهی و مهارت در برقراری ارتباط مؤثر با دیگران - توانایی فراگیری و تسلط به دانش حوزه‌ای که پشتیبانی می‌کند و زمینه‌های مرتبط با آن و به روزآوری مداوم دانش خود - برخوردار بودن از دانش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لازم برای ارائه خدمات و ثبت گزارش‌ها - توانایی برقراری ارتباط دیداری و نوشتاری (مهارت گوش دادن و سؤال پرسیدن) - برخوردار بودن از هوش هیجانی بالا، خلاقیت و توانایی شناخت مسئله و حل به‌ موقع آن - توانایی مدیریت شرایط مختلف کاری، مانند استفاده بهینه از زمان در بازه‌های زمانی کم‌ تماس، و دارا بودن تمرکز لازم برای انجام چند فعالیت همزمان در بازه‌های زمانی پرمشغله - توانایی مدیریت شرایط پراسترس کاری - توانایی ارائه خدمات مؤثر بدون نیاز به حضور مدیر مستقیم - توانایی تجزیه‌وتحلیل خدمات ارائه‌شده و به‌کارگیری آن‌ها در اصلاح فرایندها و جلوگیری از تکرار دوباره آن‌ها برقراری ارتباط تعاملی صحیح با مشتری، یکی از دغدغه‌های اساسی سازمان‌هاست. کارشناس پشتیبانی نرم افزار یکی از مهم‌ترین نقاط تماسی است که مشتری در سازمان ارائه‌کننده خدمات با او ارتباط برقرارمی کند. او می‌تواند نقش موثری در برقراری این ارتباط ایفا کرده و فرایندی را که می‌تواند سبب رشد و توسعه سازمان و سیستم‌ها شود، مدیریت کند. بعد از مرحله فروش و استقرار نرم‌افزار ، کارشناس مذکور یکی از مهم‌ترین مراجعی‌ست که می‌تواند به حفظ ارتباط مشتری با سازمان کمک کند. او در واقع نماینده سازمان در شنیدن مسائل و حل مشکلات مشتری است و لازم است با رویکرد مشاوره‌ای به درک مشکلات مشتری و نیز شناسایی ریشه های مشکل و پیش‌بینی مسائل و نیازهای او بپردازد. کارشناس پشتیبانی نرم افزار و فرایند حل مسئله: - کارشناس پشتیبانی نرم افزار با برخورداری از روحیه مردم‌داری و مشتری‌مداری، لازم است ارتباطی مفید و موثر با مشتری برقرار کرده و پس از برقراری ارتباط اولیه، در مقاطع زمانی مختلف در جهت حفظ و بهبود آن قدم بردارد. - او باید با آگاهی کامل از فرایند حل مسئله و اضطرارهای مشتری، به درک درستی از مشکل او دست یابد و تا رسیدن به پاسخ مناسب برای درخواست مشتری، وی را از چندوچون روند حل آن، آگاه کند. - در فرایند ارتباط او با مشتری، همه چیز به حل مسئله ختم نمی‌شود، او باید با استفاده از دانش خود راهکارهای خلاقانه و بهینه‌ای برای ارتباط دوسویه با مشتری ایجاد کرده و خود نیز بتواند نیازها و مشکلات مشتری را شناسایی کند. ارزش‌آفرینی برای سازمان: - کارشناس پشتیبانی در فرایندهای ارتباطی خود با مشتری، لازم است بتواند نظرات و بازخوردهای او در خصوص مدل‌های مختلف ارائه خدمت در سازمان را دریافت کرده و پس از جمع‌بندی و تحلیل، به واحدهای مسئول سازمان ارائه دهد. - او همچنین باید بتواند با بازخوردهایی که درخصوص ویژگی‌های فنی محصول از مشتری دریافت می‌کند، و انتقال آن به واحد توسعه نرم‌افزار، به توسعه و ارتقاء محصولات کمک کند. - شناسایی فرصت‌های فروش و بازاریابی نیز از جمله تحلیل‌هایی است که وی می‌تواند در این فرایند فراهم آورد. - او با رویکردی که در ارتباط با مشتری اتخاذ می‌کند، می‌تواند در ارتقاء ذهنیت مشتری پیرامون سازمان مؤثر باشد. تعامل صحیح و حرفه‌ای وی که به حل درست مسئله مشتری می‌انجامد، در تغییر میزان رضایت مشتری نسبت به سازمان تاثیرگذار است. - کارشناس پشتیبانی نرم افزار با توسعه دانش فردی و سازمانی خود در راستای ایجاد بانک دانش سازمان نیز ارزش‌آفرین است. - کارشناس پشتیبانی نرم افزار مانند کارشناس استقرار، معمولا در شرکت های تولید کننده نرم افزار و یا مراکز تعمیرات و پشتیبانی، وظیفه حل مشکلات کاربران نرم افزار را بر عهده دارد. در اغلب شرکت های تولید کننده نرم افزار یک بخش به نام واحد پشتیبانی وجود دارد که در آن افراد متخصص پشتیبانی به ارائه خدمات به مشتریان شرکت می پردازند. - ممکن است که شما کارشناس پشتیبانی نرم افزار در یکی از شرکت های ایرانی تولید کننده محصولات نرم افزاری مالی و حسابداری باشید. در این صورت ممکن است یک کاربر از شرکت مشتری با شما تماس بگیرد و در خصوص ایجاد اشکال در صدور سند حسابداری در سیستم نرم افزاری از شما سؤال نماید. در این حالت شما باید بهترین راه حل را برای رفع مشکل مشتری سازمان خود پیدا کرده و به او پیشنهاد کنید. - نکته دیگر اینکه گاهی اوقات شما به عنوان کارشناس پشتیبانی نرم افزار تنها به دانش فنی و کامپیوتری نیاز دارید، ولی گاهی اوقات برای اینکه کار خود را به درستی انجام دهید، به اطلاعات و تخصص های دیگری غیر از تخصص فنی نیاز خواهید داشت. به عنوان مثال اگر وظیفه شما پشتیبانی از نرم افزار حسابداری است، باید علاوه بر شناخت کامل ساختار نرم افزار، بانک اطلاعاتی مورد استفاده و سایر موارد نرم افزاری، به مباحث حسابداری و مالی نیز احاطه داشته باشید. - کارشناس پشتیبانی و کارشناس استقرار نرم افزار ویژگی های مشترک کاری زیادی با یکدیگر دارند و در بسیاری از مواقع پست های خود را با یکدیگر جابجا می کنند و گردش شغلی در این حوزه زیاد است. وظایف کارشناس پشتیبانی نرم افزار - نصب مجدد نرم افزار بر روی سرور یا کامپیوتر مشتری در صورت خرابی آن پس از استقرار و نصب اولیه - انجام تنظیمات مورد نظر مشتری در نرم افزار با توجه به نیازهای جدید بوجود آمده برای او - شرکت در جلسات داخلی گروه پشتیبانی برای هماهنگی بیشتر با اعضای تیم - آموزش مشتریان در خصوص نحوه استفاده از نرم افزار، اخذ گزارش ها و روش برخورد با خطاهای احتمالی - شرکت در کلاس های آموزشی تخصصی برای ارتقاء سطح دانش و مهارت خود - ارائه گزارش های دوره ای به مدیر پشتیبانی - دانش و مهارت مورد نیازکارشناس پشتیبانی نرم افزار - علاقه به حوزه کامپیوتر و فناوری اطلاعات - تسلط کافی در کار با کامپیوتر و نرم افزارهای مربوطه - دقت و توجه به جزئیات - توان حل مساله - توان تصمیم گیری به موقع و درست - مهارت آموزش دادن به دیگران - مهارت های ارتباطی مناسب - تحصیلات لازم و نحوه ورود به شغل کارشناس پشتیبانی نرم افزار بهتر است دارای مدرک دانشگاهی مرتبط با سیستمی باشد که مسئول پیاده سازی و استقرار آن است. لذا معمولا برای پشتیبانی سیستم های مالی و اداری از فارغ التحصیلان رشته هایی همچون حسابداری، مدیریت مالی، مدیریت بازرگانی و یا مثلا برای پشتیبانی نرم افزارهای کارخانه ای از رشته هایی همچون مهندسی صنایع و برای پشتیبانی برخی از نرم افزارهای تخصصی از فارغ التحصیلان رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار استفاده می شود. لذا کارشناسان پشتیبانی نرم افزار با توجه به اینکه در کدام نرم افزار تخصص دارند، به چه حوزه ای علاقه مندند و سایر عوامل دیگر، ممکن است حوزه های کاری متفاوتی را تجربه نمایند. شما به عنوان کارشناس پشتیبانی، می توانید در یک مغازه به ارائه خدمات پشتیبانی از نرم افزارهای عمومی بپردازید و به عموم مردم، دانش آموزان و یا دانشجویان خدمات پشتیبانی از نرم افزارهایی مثل ویندوز و آفیس ارائه دهید یا اینکه در یک شرکت خدمات تخصصی شبکه، از نرم افزارهای مدیریت و نگهداری شبکه پشتیبانی کنید و یا اینکه در یک شرکت تولید کننده نرم افزار اتوماسیون اداری به مشتریان مربوطه که عمدتا شرکت ها و سازمان های بزرگ می باشند خدمات تخصصی پشتیبانی ارائه دهید. در مواقعی نیز شما باید به مشتریان نرم افزاری که خودتان تولید کرده اید، خدمات پشتیبانی ارائه دهید. به هر حال نرم افزار مثل سخت افزار (تلویزیون، لپ تاپ یا تلفن همراه) نیست که بعد از خرید احتمال نیاز به خدمات پشتیبانی آن بسیار کم است و خرابی های آن خیلی محدود و انگشت شمار باشد. برعکس در حوزه نرم افزار بنا به دلایل متعدد نیاز کاربران و مشتریان به ارائه خدمات تخصصی تولید کننده نرم افزار، مخصوصا در نرم افزارهای سازمانی، زیاد است و خدمات پشتیبانی از خود نرم افزار گاهی برای مصرف کنندگان مهم تر و حیاتی تر می باشد. درآمد کارشناس پشتیبانی نرم افزار : با توجه به اینکه کارشناس پشتیبانی نرم افزار در چه شرکتی کار می کند، چه تخصص و مهارتی دارد، میزان آشنایی او با کامپیوتر و نرم افزار های تخصصی به چه میزان است و سایر عوامل دیگر، میزان حقوق و مزایای دریافتی اش نیز تغییر می کند. نکته قابل توجه اینکه با توجه به نوع فعالیت های این شغل و سختی های آن، معمولا قشر شاغل از سن و سال کم و تحصیلات بالا برخوردارند و پس از گذشت چند سال و کسب تجربه در این شغل معمولا به سمت های مدیریتی دست یافته و یا به عنوان مدیر مالی، مدیر فناوری اطلاعات، رئیس حسابداری، مدیر فروش و ... جذب سایر شرکت ها می شوند و یا اینکه خود به ایجاد یک کسب و کار و شرکت مستقل اقدام کرده و راه خود را در پیش می گیرند. در جدیدترین پژوهش صورت گرفته توسط تعدادی از متخصصان شغلی کشور، گروه های مختلف شغلی از نظر درآمدی مورد بررسی قرار گرفته اند. بر این اساس متوسط حقوق و درآمد کارشناس پشتیبانی نرم افزار در گروههای شغلی مختلف استخراج شده است. مطابق با این تحقیق حقوق کارشناس پشتیبانی نرم افزار که به عنوان کارشناس در حوزه های مختلف مشغول بکار است، در شرکتهای کوچک به طور متوسط بین 900000 تومان تا 5000000 تومان و در شرکتهای بزرگ بین 1200000 تومان تا 5300000 تومان می باشد. البته توجه داشته باشید که این تفاوت درآمدها به میزان سابقه کاری، تجربه و تخصص افراد، حوزه های مختلف کاری، نوع شرکت، شهر محل کار و .... بستگی دارد. توجه داشته باشید که تحقیق بالا روی شاغلانی که در استخدام شرکت یا سازمانی (اعم از دولتی یا خصوصی) می باشند، صورت گرفته است. در مورد افرادی که کارآفرین هستند و کار مستقلی در حوزه تخصصی شان، راه اندازی کرده اند، شرایط متفاوت است و آنها با توجه به میزان فعالیت، تخصص، تلاش و پشتکارشان، درآمدهای متفاوتی دارند. شخصیت های مناسب این شغل : در یک انتخاب شغل صحیح و درست، عوامل مختلفی از جمله ویژگی های شخصیتی، ارزش ها، علایق، مهارت ها، شرایط خانوادگی، شرایط جامعه و ... برای هر فرد باید در نظر گرفته شوند. یکی از مهم ترین این عوامل ویژگی های شخصیتی می باشد. شناخت درست شخصیت هر فرد فرآیندی پیچیده و محتاج به تخصص و زمان کافی است. البته هر فردی ویژگی های منحصربه فرد خود را دارد، حتی افرادی که به نوعی تیپ شخصیتی مشابه دارند، باز هم در برخی موارد با یکدیگر متفاوت هستند. به طور کلی همیشه افراد موفقی از تیپ های شخصیتی مختلف در تمام مشاغل هستند و نمی توان دقیقا اعلام کرد که فقط تیپ های شخصیتی خاصی هستند که در این شغل موفق می شوند. اما طی تحقیقاتی که صورت گرفته تیپ های شخصیتی ای که برای این شغل معرفی می شوند، عموما این کار را بیشتر پسندیده و رضایت شغلی بیشتری در آن داشته اند. شخصیت های مناسب این شغل بر اساس شخصیت شناسی MBTI : - INTJ : این تیپ شخصیتی از توانایی درک سیستم های پیچیده و منطق برخوردار است. او می تواند با کمک خلاقیت خود سیستم های جدید ایجاد کند. - INTP: این تیپ شخصیتی در تحلیل مسایل و ارائه راه حل های مبتکرانه (که از لازمه های این شغل است) تبحر زیادی دارد. او از کار در زمینه های فنی و حل مسایل پیچیده لذت می برد. - ESTJ: این تیپ شخصیتی نیاز به سبک کاری سازمان یافته دارد و در جمع آوری، سازماندهی و تحلیل اطلاعات توانمند است. - ISTJ: این تیپ شخصیتی از دقت بالایی برخوردار است و دارای مهارت های فنی خوبی می باشد. او معمولا زمان زیادی را برای کار خود می گذارد. - ISTP: این تیپ شخصیتی به رشته های فنی و فهمیدن چرایی و چگونگی کار کردن چیزها علاقه دارد. او مشاهده کننده خوبی بوده و به جزئیات و واقعیات توجه زیادی دارد. استفاده از تحلیل های منطقی به خوبی در کار این تیپ شخصیتی مشهود است. مسئولیت‌های مهم کارشناس پشتیبانی نرم افزار: - مسئولیت اصلی کارشناس پشتیبانی نرم‌افزار، ارائه خدمات به مشتریان و رفع مشکل آنها با توجه به شرایط توافق شده با مشتری است و بنا بر همین شرایط لازم است تا او همواره در زمان‌های لازم در دسترس باشد. - لازم است تا پاسخگوی درخواست‌های مشتریان از همه کانال‌های ورودی مانند پرتال، ایمیل و تلفن باشد. - با مدنظر قرار دادن روش‌ها و فرایندهای تعیین‌شده، کلیه اطلاعات خدمات ارائه ‌شده را در ابزارهای مربوطه ثبت کند. - اطلاعات کاملی درباره سیاست‌ها و اصول کلی واحد سازمانی مربوطه و جزئیات انواع خدمات تعریف‌شده برای ارائه به مشتری در اختیار داشته باشد. - با گروه‌ها و افراد مرتبط با ارائه خدمات به مشتریان در بخش‌های دیگر سازمان هماهنگ بوده و توانایی تعامل با آن‌ها را داشته باشد.

ERP چیست؟

ERP یا برنامه ریزی یکپارچه منابع، مجموعه نرم افزاری است کـه بـدنبال یکپارچـه سـازی کلیـه فعالیت های دپارتمان ها و بخش های یک سازمان در قالب یـک سیـستم واحد کامپیوتری می باشد که با حذف تناقضات عملیاتی واحدهای مختلف، سازمانها را به سمت سـاختارهای فراینـدگرا Process Oriented هدایت می کند. به عبارت دیگر، ERP یک سیستم اطلاعاتی مبتنی بر حسابداری بوده که بدنبال شناسائی و برنامه ریـزی منـابع گـسترده شـده در سـازمان میباشد تا آنها را راستای سفارشات مشتری استفاده، تولید و یا انتقال دهد.

سیر تکامل ERP

- دهه های 60 و 70:
نیاز به مکانیزم های کنترل انبار و کاهش زمان تولید با اعمال رویه های برنامه ریزی منجر به ظهور سیستمهای برنامه ریزی مواد موسوم به MRP یا Material .گردید Requirement Planning

- دهه 80:
نیاز واحدهای مالی به اعمال کنترل مستمر بر فرایند تولید و فروش از یکسو و نقش منابع انسانی در محاسبه بهای تمام شده منجر به افزوده شدن این دو بخش و ظهور سیستم برنامه ریزی منابع تولید موسوم به II MRP یا Planning Resource Manufacturing گردید.

- دهه 90:
با فراگیر شدن کامپیوتر در تمامی سازمان و ظهور مفاهیم نوینی همچون JIT نیاز به وارد شدن کلیه واحدهای سازمان به سیستم به شکل جدی مطرح و منجر به ظهور سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی یا ERP گردید.

- دهه 2000:
تمرکز بر روی کلیه شبکه کسب و کار شامل مشتری، تامین کنندگان،شرکاء، کارکنان و ... سبب ظهور سیستم توسعه یافته ERP موسوم به II ERP گردید.

مزایای نامحسوس استقرار ERP بر سازمان:

- کاهش سطح موجودی انبار:
با اعمال رویه های مدرن برنامه ریزی و نیز زمانبندی بطور متوسط تا 20 %از موجودی انبارها کـاهش و در عین حال سایر هزینه های مرتبط از قبیل انبارداری، معیـوب شدن کالا، بیمه،هزینه رسوب کالا و غیره تا 25 %کاهش می یابد.
- کاهش بهای تمام شده خرید:
اعمال دیسیپلین های تعبیه شـده در خرید کالا به سازمان اجازه میدهد تادر یک محـدوده زمـانی منطقی و برنامه معین با تامین کننده کالا مذاکره شده و کالای بـا کیفیت با قیمت ازپیش توافق شده تهیه گردد که بطـور متوسـط 5 %کاهش هزینه را در پی دارد.
- کاهش هزینه نیروی کار:
با اعمال رویه های مدرن برنامه ریزی تولید عملا از دوباره کاری و نیز اضافه کاری اجتناب شده کـه بطـور متوسـط سـبب 10% کاهش هزینه در این بخش می گردد. در واقـع عـضلات در سـازمان بنحـو موثرتری تحت فرمان مغز قرار می گیرند.
- ارتقاء فروش و سرویس دهی به مشتری:
توسعه همـاهنگی بـین واحـدهای فروش و تولید و کوتاه شدن زمان تحویل و تولید منطبق با سفارش علاوه بر تامین حداقل توقعات مشتری به واحد فروش اجازه میدهد تا بجـای صـرف وقت در عذرخواهی از مشتریان به وظیقه اصلی خود یعنی فروش بپردازد.
- ارتقاء کنترل های حسابداری:
وجود رویه های مدرن وصول عملا منجـر بـه کاهش زمان مطالبات و سهولت گردش نقدینگی شده و با دقت بوجود آمـده در صدور صورت حسابها، کنترل اتوماتیک اعتبار خریداران، اطلاع دقیـق از آخرین وضعیت حساب های مشتریان عملا تا 18 % از زمان وصول را کاهش می دهد.
- ساخت برنامه دقیق زمانبندی تولید مبتنی بر پارامترهای دقیق ظرفیت ایستگاههای کاری، وضعیت نیروی انسانی، میزان موجودی مواد، سفارشات در راه و ... سبب میگردد تا دیگر خبری از بروز شرایط بحرانی نباشد. و برنامه ار حالت حدس و گمان به یک برنامه مبتنی بر واقعیات مبدل گردد.
- برون رفت از شرایط بحرانی تولید به نوبه خود منجر به امکان تمرکز مدیران تولید بر روی برنامه ریزی و مهم تر از آن کیفیت تولیدات می گردد.
- کاهش زمان تحویل و تحویل بموقع سبب ارتقاء اعتماد بنفس واحدهای تولیدی شده که خود می تواند به نوآوری و خلاقیت آنان منجر گردد.
- ایجاد پایگاه داده جامع توسط ERP امکان میدهد تا فرایند تولید به دقت ثبت و نگهداری شده که سبب کاهش وابستگی به برخی پرسنل کلیدی میگردد.
- ایجادتغییرات مستمر در منوی محصولات سازمان و در پاره ای موارد فرایندها بک الزام بنگاه کسب و کار می باشد. پایگاه داده مذکور ابزار پایه مدیریت تغییر بوده که همواره در زمره یکی از پیچیده ترین و دشوارترین فعالیت های مدیران به شمار می آید.
- مشخص بودن برنامه دقیق تولید سبب منطقی شدن رابطه سازمان با تامین کنندگان و افزایش رضایت مندی آنان می گردد.
- عدم نیاز به ورود دوباره (چندباره) اطلاعات که به تبع خود منجر به افزایش چشمگیر دقت، صرفه جویی در زمان ومهم تر از همه اجتناب از ناسازگاری (Inconsistency) در سیستم می گردد.
- امکان محاسبه بهای تمام شده با حداکثر سرعت و دقت.
- امکان شبیه سازی بهای تمام شده با آلترناتیوهای مختلف در حوزه مواد، ساخت و تسهیم هزینه محاسبه دقیق و خودکار انحراف بین هزینه استاندارد و هزینه واقعی.
- اتصال دقیق و خودکار حسابهای دریافتنی و پرداختنی با عملیات واقعی فروش و خرید و در نتیجه واقعی کردن ثبت های حسابداری.
- امکان تنوع مبتنی بر نیاز در گزارشات مالی پشتیبانی موثری برای تصمیم سازان سازمان خواهد بود.
- کاهش زمان تحویل و امکان محاسبه دقیق و سریع قیمت فروش، قدرت مانور قابل ملاحظه ای برای واحد بازاریابی و فروش ایجاد می کند.
- توانمند سازی واحد فروش به پایبندی به تعهدات به مشتریان به سرعت موجب اشتهار سازمان و احتمالا افزایش فروش می گردد.
- فارغ ساختن کارکنان فروش ازصرف زمان جهت توجیه کردن مشتریان در خصوص علل عدم تحویل به موقع و یا تحویل محصول بی کیفیت و غیره به آنان امکان می دهد تا تمرکز خود را روی وظیفه اصلی یعنی بازاریابی و فروش معطوف سازند.
- ERP به کارکنان فروش امکان می دهد تا بتوانند به کمک ابزارهای موجود در آن مبادرت به پیکربندی های مختلف ممکن محصولات بدون نیاز به مهندسین تولید نموده و منوی جذابی برای مشتریان فراهم نمایند. بدون آنکه این پیکربندی ها جنبه غیرواقعی داشته باشد.
- سازگاری اطلاعات مورد نیاز برای تصمیم گیری
- ارتقاء اعتماد بنفس مدیریت سازمان به لحاظ اطلاع بموقع از چگونگی گردش عملیات سازمان
- سرعت تعامل با بخش های مختلف سازمان با حفظ هماهنگی
- امنیت اطلاعات
- امکان استقرار و بهره مندی سیستمهای تصمیم یار (DSS) که قدرت ریسک پذیری مدیر ارشد سازمان را به شکل قابل توجهی ارتقاء می بخشد.
- اعمال مدیریت کلان بر فرایند به جای درگیر شدن در مقوله وظیفه مندی های انتزاعی.
- تاثیرات مالی
- تاثیر بر روی طراحی محصول و فرایند
- تاثیر بر روی تولید و مدیریت مواد
- تاثیرات فروش
- تاثیرات بر روی نیروی انسانی
- تاثیر بر روی مدیریت سازمان
- تاثیر برروی شرکاء تجاری
- تاثیر بر روی رقبا و بازار

https://www.google.com/maps/embed?pb=!1m14!1m8!1m3!1d292.2967684011531!2d51.31935833872071!3d35.70172397254292!3m2!1i1024!2i768!4f13.1!3m3!1m2!1s0x0%3A0xa0a22e3f2f839a9e!2z2qnYp9ix2K7Yp9mG2Ycg2YbZiNii2YjYsduMINii2LLYp9iv24w!5e0!3m2!1sfa!2s!4v1605515919573!5m2!1sfa!2s
آدرس: تهران، میدان آزادی، اتوبان لشگری،بعد از ایستگاه مترو بیمه، کوچه رستمی، درب شمالی کارخانه نوآوری


تلفن: 02191004025

ایمیل: info [ at ] shahrenovin.com

وبسایت: www.shahrenovin.com

این نرم‌افزار با بیش از 10 سال سابقه حضور در بازار و هزاران کاربر از سراسر کشور، در زمره قوی‌ترین سیستم‌های مدیریت پیام قرار دارد.نسخه ی 2019 نرم‌افزار نگین به گزارشات بسیار دقیق و متنوعی مجهز شده و از سرعت ارسال بسیار بالا سود می‌برد. این سیستم عمدتاً به منظور رفع کامل نیازهای کاربران با حجم ارسال بالا طراحی شده و بدین منظور به‌راستی بی‌نظیر و بی‌رقیب است.

کارخانه نوآوری آزادی: تهران، میدان آزادی، اتوبان لشگری، بعد از ایستگاه مترو بیمه، پلاک 31

02191004025

info [at] shahrenovin.com

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ و نزد نگین سیستم پیامدهی نرم افزار اس ام اس پنل SMS ارسال بلک لیستمحفوظ می‌باشد